Sakwy

Znaleziono: 266 produktów.

Sakwy to popularne worki do siedzenia. Są to wygodne i uniwersalne siedziska, które dopasowują się do kształtu ciała. Sakwy są idealne dla każdego bez względu na wiek. Sakwy to wysokiej jakości pufy i fotele wypoczynkowe. Nowoczesne sakwy doskonale pasują do pokoju dziecięcego, młodzieżowego, ale również do salonu. Designerskie sakwy nadają wnętrzu ciekawy i nowoczesny charakter. Wypełnione są kulkami styropianowymi najwyższej jakości, co czyni je bardzo komfortowymi.

Komfortowe, wygodne sakwy idealne na prezent - oferta Level 4U.

Miękkie pufy, sakwy i siedziska są uwielbiane chyba przez każdego. Dopasowują się do wybranej przez nas pozycji, gwarantując wygodę i miło spędzony czas. Designerskie sakwy wykonane są z róznych materiałów. Najlpesze w utrzymaniu czystości są nowoczesne pufy ze skóry lub materiału polyestrowego. Wygodna sakwa jest siedziskiem, które doskoale nadaje się do wnewnątrz jak i na zewnątrz. Designerskie sakwy mogą mieć różne rozmiary, kolory i kształty. Sakwy szezlongi i sakwy pufy będą idealne do salonu lub na taras. Sakwa piłka i sakwa w kształcie buta dodadzą oryginalnego charakteru w pokoju dziecięcym i młodzieżowym.

Nasz sklep posiada szeroki wybór sakw, puf i worków najwyższej jakości i w super cenach. Znajdują się tu siedziska nejlepszych producentów m.in. Ktgroup. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.