Tablice z magnesami

Znaleziono: 1 produkt.

Tablica na magnesy jest praktycznym rozwiązaniem w naszym domu i biurze. Można zapisywać na niej ważne informacje, ale również przyczepiać kartki. Funkcjonalne i nowoczesne tablice z magnesami są idealne do biura, kuchni i pokoju dziecięcego. dzięki kolorowym magnesom są również ozdobą.  Do pomieszczeń biurowych świetnie nadają się stalowe tablice na magnesy. Dla dzieci warto wybrać tablicę z magnesami z motywami zwierzątek lub owoców. Do kuchni najlepsza będzie prosta tablica z magnesami, na której można pisać.

Funkcjonalne, nowoczesne tablice z magnesami niezbędne w domu i w biurze!

W ofercie posiadamy tablice magnetyczne na ścianę, które będą pomocne w kuchni. Wśród nich wyróżnić można tablice magnetyczne na lodówkę. Do biur najchętniej wybierane są tablice na magnesy na stojaku, którą łatwo przenieść do innego pomieszczenia. Tablica na magnesy ze szkła to nowoczesna tablica, która jest bezpieczna i odporna na zabrudzenia. Metalowa tablica z magnesami to designerski model, idealny do wieszania np.zdjęć.

W naszym sklepie internetowym znajdują się wyłącznie produkty najwyższej jakości. Wśród nich znaleźć można tablice na magensy Label 51, która zachwyca swoim wyglądem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Level 4U.