Szafki nocne

Znaleziono: 2 produkty.
5.700,00 zł
5.500,00 zł

Szafka nocna to niewielki mebel wyposażony w szuflady oraz półki. Szafki nocne to ważny element wyposażenia każdej sypialni. Jest to praktyczny i funkcjonalny mebel, na którym możemy odłożyć książkę czy okulary. Szafka mocna jest meblem, bez którego wiele osób nie może się obejść, ponieważ wszystkie potrzebne rzeczy ma się pod ręką. Warto wybrać taki model szafki nocnej, aby pasowała do stylu całego mieszkania.

Nowoczesne i designerskie szafki nocne - oferta Level 4U.

Nowoczesne, designerskie szafki nocne w ofercie Level 4U. Nasza oferta zawiera wysokiej jakości nowoczesne szafki nocne, które sprawdzą się zarówno w sypialni młodzieżowej jak i głównej sypialni. Dzięki szafkom nocnym utrzymamy porządek w sypialni. Szafki nocne zazwyczaj znajdują się po obu stronach łóżka. Odpowiednio dobrana szafka nocna, na której znajduje się lampka tworzy we wnętrzu romantyczny klimat.

Nowoczesne szafki nocne doskonale odnajdą swoje miejsce w loftowych wnętrzach. Są to szklane szafki na metalowych nogach lub szklane stoliki z drewnianą szufladą. Do skandynawskiego wystroju pasować będą drewniane szafki na nóżkach. Najchętniej wybierane są białe szafki nocne. Designerskie szafki nocne z oferty Level 4U to najwyższej jakości produkty znanych producentów. Wśród nich znaleźć można szafki nocne Tonelli - są to szklane szafki nocne, a także szafki nocne Kleo Europe pasujące do stylu industrialnego. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem oferowanym przez nas sklep internetowy.