Pojemniki

Pojemniki to dobry sposób na utrzymanie porządku w naszym domu i łatwo je przechowywać. Jest to praktyczne rozwiązanie na przechowywanie przedmiotów. Pojemniki to wszelkiego rodzaju pudełka, kartony, kosze i skrzynie, które pełnią funkcję praktyczną ale również estetyczną. Organizery są odpowiednie do każdego typu pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się pojemniki i pudełka w wielu kolorach i kształtach oraz wykonane z różnych materiałów. Możliwości wykorzystania pojemników jest wiele.

Funkcjonalne, designerskie pojemniki i pudełka - oferta Level 4U

Pojemniki to doskonałe rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Dzięki nim można nauczyć dziecko porządku. Dekoracyjne pudełka sprawią, że sprzątanie będzie dużo bardziej przyjemne. Dekoracyjne kartony i kolorowe pojemniki będą również ozdobą pokoju. Metalowe skrzynki, plastikowe pojemniki są niezbędne w każdej garderobie. Są idealne do schowania drobnych rzeczy.Pudełka na żywność i pojemniki z pokrywkami są niezastąpionym elementem wyposażenia kuchni. Za ich pomocą bez trudu przechowasz przyprawy oraz w oryginalny sposób ozdobisz swoje królestwo. Ciekawym rozwiązaniem i doskonałą dekoracją są stoliki-pojemniki. Nie dość, że pięknie prezentują się w salonie, to służą również do przechowywania drobiazgów.

Metalowe pojemniki, plecione, wiklinowe kosze, pojemniki składane i na kółkach oraz gazetowniki i kosze na śmieci - u nas znajdziesz wszystko, aby zorganizować przestrzeń. Nowoczesne i unikatowe pojemniki od holenderskiej marki Label 51, czy niemieckiej firmy Pieperconcept uzupełnią wystrój Twojego domu.

 

Znaleziono: 56 produktów.
2.099,00 zł