Szafki TV

Zestawy TV to meble, które obowiązkowo muszą znaleźć się w domu kinomaniaka. Zestawy Tv do salonu pomieszczą sprzęt elektroniczny oraz kolekcję płyt. Zestawy TV składają się z górnych i dolnych szafek. Nowoczesne zestawy TV nadadzą oryginalnego charakteru każdemu wnętrzu. Designerskie zestawy TV pozwolą uporządkować miejsce wokół telewizora.

Nowoczesne meble pod Twój telewizor.

Nasza oferta to zestawy TV w stylu industrialnym, zestawy TV w stylu bohemy oraz zestawy TV ze szkła. Oferujemy produkty najlepszej jakości znanych marek. Elegancki zestaw TV Kleoeurope przyciąga wzrok i pozwala cieszyć się uporządkowaną przestrzenią. Zestawy TV Tonelli Design to jakość na najwyższym poziomie, która znajdzie swoje miejsce w nowoczesnym wnętrzu. Rozbudowane zestawy TV to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie do Twojego domu.

Bez względu na to czy lubisz wnętrza klasyczne czy nowoczesne w naszym sklepie internetowym znajdziesz zestaw TV dopasowany do swoich potrzeb. Elegancki zestaw TV Kleoeurope wykonany został z najwyższej jakości materiałów

Znaleziono: 33 produkty.
4.499,00 zł
8.399,00 zł
3.399,00 zł