Szafki

Znaleziono: 35 produktów.

Szafka jest niewielkim meblem służącym do przechowywania przedmiotów. Szafki są doskonałym uzupełnieniem aranżacji. Szafka jest pojemnym meblem, w którym pomieścimy ważne przedmioty. Dzięki zamontowanym drzwiczkom ich zawartość nie będzie widoczna. Szerokie zastosowanie szafek pozwala podzielić je na szafki do salonu, szafki do sypialni i szafki do kuchni lub przedpokoju. Różnorodna stylistyka sprawia, że szafki pasują do różnych stylów we wnętrzu.

Design i nowoczesność to coś co musi wyróżniać każdą szafkę.

Szafki designerskie, nowoczesne - oferta Level 4U. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości szafki od najlepszych producentów. Dla miłośników industrialnych wnętrz posiadamy szafki Kleoeurope. Są to szafki z drewna z metalowymi akcentami. Osobom lubiącym styl skandynawski proponujemy drewniane szafki. szafki HSM Colllection to szafki nocne i szafki na ubrania o minimalistycznym wyglądzie.

Szafki szklane Tonelli Design doskonale prezentować będą się w nowoczesnych wnętrzach. Szeroki asortyment jaki proponuje nasz sklep sprawi, że każdy znajdzie szafkę idealną dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.