Stoły

Znaleziono: 255 produktów.
5.600,00 zł
5.000,00 zł
6.300,00 zł
8.700,00 zł
5.700,00 zł
3.200,00 zł
14.100,00 zł
5.700,00 zł
8.900,00 zł
2.600,00 zł

Nasza szeroka oferta stołów to różnorodne produkty o rozmaitym przeznaczeniu i formie. W asortymencie sklepu Level 4U znajdą Państwo designerskie stoły do kuchni, jadalni, salonu i ogrodu, a także ekskluzywne stoły biurowe i konferencyjne. Dbamy o to, by oferować szeroki wybór pięknych i funkcjonalnych mebli, które ozdobią każde pomieszczenie. Stawiamy na nowoczesny design i unikatowe wzornictwo, które tworzy klimat wnętrza i przykuwa uwagę.

Nowoczesne stoły designerskie to bogactwo form, rozmiarów i funkcji. Od futurystycznych i minimalistycznych stolików kawowych po inspirowane naturą, organiczne formy – w asortymencie naszego sklepu posiadamy liczne stoły o różnym charakterze. Stawiamy nie tylko na ciekawy wygląd, ale też solidne wykonanie i wysokiej klasy, eleganckie materiały – drewno, metal, szkło, a nawet beton – które dodają naszym stołom ekskluzywnego wymiaru. Wszystkie stoły nowoczesne z naszej oferty to idealne uzupełnienie designerskiego wnętrza.

Perfekcyjny, nowoczesny stół – design dla każdego

Polecamy przepastne, designerskie stoły jadalniane, które pomieszczą całą rodzinę oraz mniejsze stoliki, które pozwolą stworzyć jadalniany kącik nawet w niewielkim pomieszczeniu. Nasza oferta to też liczne stoliki kawowe, które doskonale sprawdzą się w salonie. Nie są to jednak jedyne miejsca w domu, w których przyda się stół. Nowoczesny ogród czy taras powinien być zarówno piękny, jak i funkcjonalny, a więc wskazane jest urządzenie w nim kącika do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdą też Państwo stoły biurowe i konferencyjne, które sprawdzą się zarówno w domowym gabinecie, jak i w pomieszczeniach służbowych.