Oxyled

OXYLED to polska marka mająca w ofercie bardzo szeroki asortyment oświetlenia technicznego oraz źródeł LED. Produkty charakteryzują się nowoczesnym designem a zastosowane diody LED i elektronika bardzo wysoką wydajnością i wytrzymałością. Ofertę  OXYLED charakteryzuje doskonała relacja jakości produktów do ich ceny.

Na markę składają się następujące grupy produktów: HOME & DECOR – produkty dla domów i hoteli, BASIC - źródła światła i filamenty oraz RETAIL & INVESTMENT w której to grupie znajdziemy panele LED, plafoniery, reflektory, downlighty, systemy liniowe i przemysłowe. Produkty we wszystkich wymienionych grupach mają szeroki wybór barw, mocy i strumieni światła co pozwala na ich szerokie wykorzystanie w takich obiektach jak sklepy, restauracje, hotele, hale produkcyjne, ośrodki oświaty, miejsca pracy czy prywatne domy.

Hitem ostatnich miesięcy jest niskonapięciowy system magnetyczny MultiLINE. Mnogość opraw, które możemy wykorzystać w konstruowaniu swojego zestawu oraz atrakcyjne ceny czynią go bezkonkurencyjnym.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ - ZAMÓWIENIE REALIZUJEMY W 24 - 48 GODZIN.

Znaleziono: 421 produktów.
418,20 zł
307,50 zł
307,50 zł
479,70 zł