Colos

COLOS to producent krzeseł, hokerów i stołów które przede wszystkim adresowane są do rynku HoReCa. Trwałe i funkcjonalne meble z metalu i tworzywa doskonale dopełniają wnętrza czy zewnętrzne przestrzenie restauracji, kawiarni oraz innych obiektów publicznych takich jak sale konferencyjne, biblioteki, sale lekcyjne czy stołówki. Domeną mebli COLOS jest lekki nowoczesny design, bardzo wysoka jakość i nieduża cena. Właśnie w oparciu o tę zasadę COLOS od 2014 roku rozwija swoje produkty współpracując z uznanymi projektantami tworząc funkcjonalne meble, które „mają trwać”.

Każdy produkt pochodzi z wieloletnich doświadczeń, które łączą w jedno wydajność produkcji, estetykę, włoską doskonałość, którą można zobaczyć i dotknąć. Każdy produkt COLOS to trampolina do kreatywności. Ponadczasowy design, dbałość o szczegóły i niestandardowe podejście do nowych trendów. Wszystkie produkty COLOS są wytwarzane w zakładzie w Loria w prowincji Treviso, a do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze innowacyjne technologie, daje to możliwość monitorowania każdego etapu procesu produkcyjnego a co za tym idzie optymalizację kosztów i utrzymanie niezmiennie najwyższych standardów.

Na ofertę asortymentową COLOS składają się następujące grupy produktów: KRZESŁA,   HOKERY,   STOŁY.

Materiały które wykorzystywane są do ich produkcji to metal i polipropylen wzmocniony włóknem szklanym łączone często ze sklejkami. Producent chętnie też wykorzystuje siatkę cięto-ciągnioną, która przed malowaniem jest powlekana elektronicznie, dzięki czemu jest bardzo odporna i świetnie sprawdza się jako materiał do użytku na zewnątrz, niezależnie od klimatu. Otwory w siateczce sprawiają, że jest idealna na zewnątrz, w okresach letnich gdy temperatury są wysokie.

Wytrzymałość stosowanych materiałów, a zarazem ich niesamowita lekkość, przemyślane konstrukcje oraz możliwość sztaplowania krzeseł czy stołów sprawiają, że produkty COLOS to idealna propozycja dla projektów zewnętrznych, takich jak tarasy, tereny na świeżym powietrzu, ogrody oraz miejsc wymagających elastyczności, dodawanie i usuwanie miejsc siedzących w celu zaspokojenia zmieniających się potrzeb.

COLOS to wytrzymałość, długowieczność i komfort.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą COLOS.

Znaleziono: 256 produktów.
1.519,00 zł
1.739,00 zł
579,00 zł
1.159,00 zł