Metody płatności

 

§ 7. [Ceny, warunki płatności i dostawa produktów]

  1. Ceny wszystkich Produktów, znajdujących się w ofercie Sklepu, wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatki, w tym podatek VAT).
  2. Ceny Produktów w Sklepie nie zawierają kosztów dostawy.
  3. Klient ma do wyboru, następujące sposoby płatności: przelewem bankowym, na rachunek bankowy INSIDE 09 Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, dokonanym w terminie 7. dni, od daty złożenia Zamówienia przez Klienta. Brak płatności w powyższym terminie, powoduje anulowanie Zamówienia. Numer rachunku bankowego, podany jest w potwierdzeniu przyjęcia Zamówienia, o którym mowa w § 6. ust. 8. powyżej. W tytule przelewu Klient powinien podać numer swojego Zamówienia lub płatność przez serwis: Przelewy24.pl.
  4. Przelewu należy dokonać na rachunek bankowy INSIDE 09 Sp. z o.o.​ z siedzibą w Szczecinie o numerze:     73 1140 2004 0000 3302 7621 5132
  5. Koszt dostawy, uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i miejsca doręczenia. Koszt dostawy, poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, ustalany jest indywidualnie.
  6. Towary są doręczane, pod wskazany przez Klienta adres na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy przewozowej/kurierskiej, według wyboru Klienta.
  7. Przewidywany czas doręczenia Towaru, wyświetlany jest każdorazowo na stronach Produktu w Sklepie.
  8. W przypadku Umowy sprzedaży, dotyczącej przynajmniej jednego Produktu, o cenie jednostkowej, powyżej 5.000,00 PLN, przed przyjęciem Zamówienia, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem, celem potwierdzenia Zamówienia.
  9. Klient, odbierając przesyłkę z Zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, po jej odbiorze od kuriera, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym, w sposób wskazany w § 2. ust. 4. Regulaminu oraz uzyskać kopię protokołu szkody.
  10. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy, zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego.