Metody płatności

§ 7. [Ceny, warunki płatności i dostawa produktów]

 1. Ceny wszystkich Produktów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatki, w tym podatek VAT).
 2. Ceny Produktów w Sklepie nie zawierają kosztów dostawy.
 3. Przelewy należy dokonać na rachunek bankowy INSIDE 09 Sp. z o.o. o numerze: 73 1140 2004 0000 3302 7621 5132
 4. Koszt dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i miejsca doręczenia. Koszt dostawy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ustalany jest indywidualnie.
 5. Towary są doręczane pod wskazany przez Klienta adres na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy przewozowej/kurierskiej, według wyboru Klienta.
 6. Przewidywany czas doręczenia Towaru wyświetlany jest każdorazowo na stronach Produktu w Sklepie.
 7. W przypadku Umowy sprzedaży, dotyczącej przynajmniej jednego Produktu o cenie jednostkowej powyżej 5.000,00 PLN, zaleca się ustalanie terminu dostawy Towaru bezpośrednio ze Sprzedawcą.
 8. Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki po jej odbiorze od kuriera, Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym, w sposób wskazany w § 2. pkt. 4. Regulaminu.
 9. Sprzedawca odpowiada za wady rzeczy, zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego. 
 10. Klient ma do wyboru następujące sposoby płatności: 
 • przelewem bankowym na rachunek bankowy INSIDE 09 Sp. z o.o., dokonanym w terminie 3 dni po potwierdzeniu zamówienia. Brak płatności w powyższym terminie powoduje anulowanie zamówienia. Numer rachunku bankowego podany jest w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, o którym mowa w § 5. ust. 7. W tytule przelewu Klient powinien podać numer swojego zamówienia;
 • przelewem bankowym, zgodnie z pkt 1., w wysokości 50. % całkowitego kosztu zamówienia, o którym mowa w § 5. ust. 4., tytułem zaliczki oraz gotówką, w wysokości pozostałego kosztu zamówienia, przekazaną przedstawicielowi firmy kurierskiej, która dostarcza zamówione produkty, w momencie odbioru zamówienia (za pobraniem);
 • gotówką – w przypadku osobistego odbioru zamówienia w siedzibie Sprzedającego.