Pufy / Stołki

Pufy to dodatkowy element wyposażenia wnętrz służący do wypoczynku. Jest to mebel funkcjonalny a przy tym stanowi doskonałą dekorację. Wygodna pufa i stolik kawowy to idealne połączenie. Do wyboru jest wiele rodzajów puf. W naszej ofercie znajdują się pufy klasyczne i pufy nowoczesne. Bardzo popularne ostatnimi czasy stały się worki sako. Bardzo pomocne w codziennym życiu są pufy ze schowkiem. Można w nich przechowywać dorobne przedmioty lub dziecięce zabawki. Pufy są idealnym rozwiązaniem do wnętrz w różnym stylu oraz sprawdzają się w niemal każdym pomieszczeniu.

Designerska, unikatowa pufa to mebel idealny do wypoczynku!

Oferta sklepu Level 4U to szeroki wybór puf. U nas z pewnością znajdzies puf idealny. Dla miłośników klasycznych wnętrz posiadamy skórzane pufy, które są dodadzą wnętrzu elegancji. Nowoczesne pufy plecione doskonale pasują do skandynawskiego stylu. Posiadamy plecione pufy z bawełny oraz pufy z juty. Nie zabraknie również czegoś dla zwolenników mebli wykonanych ze skóry zwierząt.Designerskie pufy z koźlej skóry nadadzą naszemu salonowi niebanalnego wyglądu. Nie zapomnieliśmy również o dzieciach. Miękkie i wygodne pufy i sakwy stanowią bowiem nieodzowny element wyposażenia pokoju dziecięcego i młodzieżowego.

W naszej ofercie znajdują się pufy wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich można znaleźć takie marki jak Zuiver, Dutchbone, White Label Living, Label51 czy HK Living. Posiadamy pufy w różnych kształtach i kolorach, aby każdy wybrał model odpowiadający jego potrzebom.

Znaleziono: 70 produktów.
649,00 zł
339,99 zł
649,00 zł
749,00 zł
749,00 zł
749,00 zł