Zegary

Dodatki odgrywają ważną rolę w aranżacji wnętrza.ez wątpienia zaliczyć do nich możemy zegary i budziki. Eleganckie zegary pełnia funkcję nie tylko praktyczną, ale również estetyczną. Trudno sobie wyobrazić codzienne życie bez zegara w domu. Budziki najczęściej umieszczane są w sypialni. Miejsc do umieszczenia zegara jest znacznie więcej. W naszej ofercie znajdują się zegary ścienne, które są odpowiednie jako zegary do kuchni i świetnie nadają się jako zegary do salonu. Zegary stojące to zazwyczaj budziki znajdujące się w sypialni lub pokoju młodzieżowym.

Unikalne, nowoczesne zegary w ofercie sklepu Level 4U

W klasycznych pomieszczeniach najlepiej sprawdzi się tradycyjny zegar ścienny, który odmierza godziny, minuty i sekundy naszego życia. Są to zegary z cyberblatem wyposażonym w urokliwe wskazówki. Nowoczesne zegary ścienne często kojarzą nam się z elektornicznym wyświetlaczem. Nie tak do końca. Często przybierają nowoczesną formę, która wyposażona została z prosty mechanizm ze wskazówkami.Nowoczesne zegary ścienne są kolorowe i oryginalne. Posiadają ozdobne rysunki i napisy i czynią naszą aranżację wyjątkową.

Zegary ścienne pasują niemalże do każdego pomieszczenia. Wybierając odpowiedni model musimy zwrócić uwagę na jego kolor, kształ oraz rozmiar, aby pasował do stylu mieszkania. Designerskie zegary ścienne to również zegarki dla najmłodszych. Posiadają kolorowe elementy oraz ciekawy kształ. W naszym sklepie znaleźć można tradycyjne zegary Zuiver, Dutchbone oraz nowoczesne, designerskie zegary NeXtime.Szeroki asortyment zegarów sprawi, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Znaleziono: 16 produktów.