Konsole

Znaleziono: 13 produktów.

Konsola to mały mebel przyścienny. To bardzo wszechstronny i funkcjonalny rodzaj mebla, jest idealną alternatywą dla tradycyjnych toaletek. Konsole stanowią dekorację w salonie, sypialni lub przedpokoju. Dzięki konsolom uzyskamy luksusowe pomieszczenie. Konsole w stylu skandynawskim idealnie pasują do wnętrz minimalistycznych.

Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju konsole przyścienne.

Różnorodność kształtów, którymi charakteryzują się nowoczesne konsole, sprawia, że są świetnym dodatkiem do aranżacji. Konsole drewniane, designerskie i ekskluzywne w ofercie sklepu Level 4U. Do klasycznych pomieszczeń wybierane są konsole z drewna. Włoskie konsole doskonale wpiszą się w klimat w stylu glamour. Do industrialnych pomieszczeń odpowiednie będą nowoczesne konsole.

Nasza oferta to tylko wysokiej jakości marki. Konsola Kleo Europe to drewniany mebel w naturalnym kolorze. Urozmaici i uzupełni aranżację. Nadaje się do każdego wnętrza. Konsole szklane Tonelli są praktyczne i niezbędne. Posiadają oryginalny i asymetryczny kształt z ukośnym spawaniem z boku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie level4u.pl