Konsole

Konsola to mały mebel przyścienny. To bardzo wszechstronny i funkcjonalny rodzaj mebla, jest idealną alternatywą dla tradycyjnych toaletek. Konsole stanowią dekorację w salonie, sypialni lub przedpokoju. Dzięki konsolom uzyskamy luksusowe pomieszczenie. Konsole w stylu skandynawskim idealnie pasują do wnętrz minimalistycznych.

Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju konsole przyścienne

Różnorodność kształtów, którymi charakteryzują się nowoczesne konsole, sprawia, że są świetnym dodatkiem do aranżacji. Konsole drewniane, designerskie i ekskluzywne w ofercie sklepu Level 4U. Do klasycznych pomieszczeń wybierane są konsole z drewna. Włoskie konsole doskonale wpiszą się w klimat w stylu glamour. Do industrialnych pomieszczeń odpowiednie będą nowoczesne konsole.

Nasza oferta to tylko wysokiej jakości marki. Konsola Kleo Europe, Zuiver, Dutchbone, White Label Living, Label 51 to drewniane meble w naturalnym kolorze. Urozmaicą i uzupełnią aranżację wnętrz. Nadają się do każdego wnętrza. Konsole szklane Tonelli są ekskluzywne a zarazem praktyczne. Posiadają oryginalny i asymetryczny kształt z ukośnym spawaniem z boku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na stronie LEVEL4U

Znaleziono: 19 produktów.