Wpusty sufitowe

Wpusty sufitowe to rozwiązanie, które jest zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Lampy wpustowe cieszą się coraz większą popularnością. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ciekawym wyglądem oraz precyzyjnym wykończeniem. Zaletą opraw wpustowych LED jest to, że pasują zarówno do wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Na naszej stronie znajdziecie Państwo modele wykonane ze szkła, metalu i aluminium. W niektórych wpustach sufitowych istnieje możliwość ukierunkowania światła tak, aby była zgodna z Państwa upodobaniem.

Nowoczesne wpusty sufitowe - oferta Level 4U

Wpusty sufitowe wybierane są do salonów, sypialni, kuchni, na korytarze i do wielu pomieszczeń komercyjnych. W naszym sklepie internetowym posiadamy modele takich producentów jak Labra, Aqform, Astro Lighting i Ideal Lux. Oprawa wpustowa Aquaform przystosowana jest do źródeł światła ledowych i halogenowych różnej mocy. Lampy Ideal Lux o liniach klasycznych i współczesnych, w różnorodnych stylach, materiałach i zastosowaniach dla każdego wnętrza.

Downlight antyolśnieniowy to bardzo efektywny system oświetlenia zastępujący źródła metalohalogenowe najczęściej stosowane w obiektach handlowy do podświetlania ekspozycji. Zapraszamy na stronę level4u.pl i zapoznania się z całą ofertą lamp wpustowych.

Znaleziono: 489 produktów.
1.230,00 zł