AQForm

AQForm (znany wcześniej jako Aquaform Lighting Solutions) to uznany polski producent nowoczesnego oświetlenia. Firma stawia na wyraziste, odważne projekty opraw oświetleniowych, dzięki czemu zdobyła uznanie zarówno konsumentów, jak i ekspertów branży, zdobywając liczne nagrody w zakresie designu i biznesu. Oświetlenie AQForm jest znane nie tylko w Polsce, ale też w wielu innych krajach europejskich.

Designerskie lampy AQForm do nowoczesnych wnętrz

Lampy AQForfm dzięki przemyślanemu, nowoczesnemu wzornictwu doskonale komponują się ze współczesnymi wnętrzami. Projektanci marki dbają przede wszystkim o to, aby każdy model wyróżniał się niebanalnym designem i perfekcyjnym wykonaniem. Do produkcji lamp wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości materiały, dzięki czemu oświetlenie AQForm przyciąga wzrok i zachwyca.

W portfolio producenta znajdziemy różnorodne linie produktowe, tym, co łączy wszystkie projekty, jest jednak nowoczesny design bez zbędnych ozdobników. Dzięki temu lampy AQForm chętnie wybierane są przez projektantów niebanalnych wnętrz.

Do salonu, sypialni i kuchni – uniwersalne oświetlenie AQForm

Wiele modeli proponowanych przez markę może być wykorzystane w dowolnym kontekście. Lampy wiszące czy plafony AQForm sprawdzają się więc w salonach, sypialniach, biurach, a nawet kuchniach czy łazienkach, zapewniając optymalne oświetlenie każdej przestrzeni. W katalogu producenta znajdziemy też funkcjonalne kinkiety czy oświetlenie punktowe, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb.

Znaleziono: 250 produktów.