Kohl Lighting

Kohl Lighting to hiszpański producent oświetlenia wewnętrznego oraz ogrodowego, który wyróżnia się na rynku niezwykle nowoczesnym podejściem do produkcji swoich opraw oświetleniowych. Produkty Kohl szczególnie cechują funkcjonalność oraz prosta stylistyka pozwalającą dopasować je do różnorodnych wnętrz bez najmniejszego problemu. Wszystkie oprawy w ofercie Kohl odznaczają się wysoką jakością wykonania, dbałością o ich wykończenie, a także użytymi do jej produkcji materiałami, zapewniającymi ich niezawodność użytkowania przez wiele długich lat, bez względu na wnętrze, w których zostaną one zamontowane.

Marka Kohl Lighting to szeroki wybór różnorodnych opraw oświetleniowych. W jej ofercie znaleźć można między innymi efektowne lampy wiszące, stylowe lampy sufitowe, klasyczne modele stojące oraz podłogowe, a także kinkiety oraz lampki nocne. Wszystkie z tych rodzajów lamp przeznaczone są do montażu lub ustawienia we wnętrzach, a także na zewnątrz. Jednak produktami, z których najbardziej słynie marka Kohl Lighting są techniczne oprawy oświetleniowe. Przeznaczone do montażu modułowego lub wpuszczanego w podwieszane sufity, które sprawdzają się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych, ale także wszelkiego rodzaju biurowcach, hotelach czy restauracjach.

Dominującymi materiałami, jeśli chodzi o lampy Kohl Lighting są przede wszystkim metal, odporny na korozję oraz uszkodzenia, pokrywany równomiernie różnorodnymi wykończeniami kolorystycznymi, a także tworzywo sztuczne, które najczęściej barwione jest w masie. Dzięki temu prezentuje się ono efektownie przez długi czas, nie tracąc przy tym na intensywności swojej barwy.

Znaleziono: 117 produktów.