Mistic Lighting

Mistic Lighting to polski producent nowoczesnych opraw oświetleniowych przeznaczonych dla powierzchni komercyjnych i domowych. Zgodnie z własną wizją Mistic Lighting projektuje oświetlenie, które buduje we wnętrzach odpowiednią atmosferę, zapewniając jednocześnie najwyższą funkcjonalność i komfort użytkowania. 

Lampy Mistic cechuje eleganckie wzornictwo i nowoczesny design. Dzięki temu pozostają unikalne i nadają oświetlanym przestrzeniom wyjątkowego charakteru. Marka wyróżnia się zastosowaniem najwyższej jakości komponentów oraz dopracowanymi do perfekcji detalami. Sprawia to, że oprawy zachowują swoje właściwości przez wiele lat, cieszą oczy nienaganną formą i modnym bez względu na zmieniające się trendy designem.

Oferta Mistic obejmuje oprawy przeznaczone do wnętrz prywatnych i komercyjnych. Trzon asortymentu stanowią oprawy natynkowe, wpuszczane oraz reflektory szynowe. Lampy Mistic Lighting znajdą zastosowanie w nowoczesnych apartamentach, nowatorskie lampy ścienno-sufitowe na ruchomym przegubie takie jak Eco-Tube pozwolą na ciekawe oświetlenie przedpokoju i sypialni. Oprawy sprawdzą się również w w warunkach komercyjnych pomieszczeń.

Znaleziono: 26 produktów.