Regały

Znaleziono: 17 produktów.

Regały stanowią doskonałe miejsce na wyeksponowanie różnych przedmiotów. Można w nich przechowywać to co niezbędne, co warto mieć pod ręką. Stylowe i nowoczesne regały uporządkują wnętrze i nadadzą mu niepowtarzalnego klimatu. Są idealnym rozwiązaniem do salonu, pokoju dziecięcego oraz biura.

Designerskie, nowoczesne regały znajdziesz w ofercie Level 4U.

Regały do salonu są niebanalnym wyposażeniem wnętrz. Występujące w nich półki mogą posiadać oświetlenie. Regały drewniane często uzupełniają meble systemowe. Regały do pokoju dziecięcego posiadają kolorowe elementy i przybierają różne formy. Regały dziecięce w kształcie domku czy drzewka pomogą zorganizować przestrzeń ale pełnią również funkcję dekoracyjną. Regały metalowe polecane są do magazynów i sklepów. Regały biurowe to regały systemowe o prostej konstrukcji, które są idealnym miejscem na dokumenty.

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości regały pasujące do różnych stylów. Oferujemy m.in. regały w stylu skandynawskim firmy HSM Collection oraz regły Kleoeurope. Wszystkie nasze regały są starannie wykonane i precyzyjnie zaprojektowane.