Komody

Znaleziono: 55 produktów.

Komoda jest to elegancki i nowoczesny mebel. Forma tradycyjnej komody jest bardzo prosta, jednak projektanci proponują różnego typu udoskonalenia. Dlatego łatwo dopasować odpowiednią komodę do nowoczesnego jak i tradycyjnego wnętrza. Odpowiednio dobrana komoda stanowi niebanalny i niezastąpiony element dekoracyjny aranżacji.

Designerskie i nowoczesne komody - oferta Level 4U.

Nowoczesne i tradycyjne komody w naszej ofercie. Komoda doskonale pasuje w sypialni, przedpokoju, pokoju dziennym lub jako meble do pokoju młodzieżowego. Przechowywane są w niej różnego rodzaju przedmioty i odzież. Asortyment naszego sklepu zawiera wiele oryginalnych komód. Oferujemy zarówno drewniane komody jak i komody szklane, modele o różnych rozmiarach i charakterze.

Wszystkie dostępne komody cechuje niepowtarzalny styl oraz najwyższa jakość wykonania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo włoskie komody, komody w stylu bohemy a także komody w stylu Ikea. Posiadamy komody takich marek jak HSM Collection, Kleoeurope i Compar. Komody szklane Tonelli Design, Komody z drewna bielonego i zabytkowe komody - tu każdy znajdzie coś dla siebie.