Wieszaki

Wieszaki to akcesoria, które są niezbędne, aby powieszone rzeczy były gładkie i łatwe do znalezienia. W naszym sklepie znaleźć można wieszaki ścienne i wieszaki stojące pasujące do różnych pomieszczeń. Posiadamy wieszaki w różnych kolorach i kształtach. Wieszaki drewniane, metalowe i wieszaki z tworzyw sztucznych - u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Wieszaki i haczyki to element wystroju, bez którego trudno wyobrazić sobie przedpokój. Wieszaki ułatwiają przechowywanie odzieży, dzięki nim w naszej szafie zapanuje porządek.

Nowoczesne, designerskie wieszaki i haczyki w ofercie sklepu Level 4U.

Nowoczesne wieszaki są wykonane w taki sposób, aby odzież nie zsuwała się z nich. Do przedpokoju wybierane są wieszaki wyszące wyposażone dodatkowo w półkę, na której odłożyć możemy np. czapkę lub rękawiczki. Doskonale prezentować się będzie również wieszak stojący, który może posiadać pojemnik na parasole. Wieszak łazienkowy kojarzony jest z haczykiem , na którym wieszamy ręczniki. Wieszaki łazienkowe są pomocne do odwieszania odzieży podczas kąpieli. Wieszaki do łazienek zawierać mogą również specjalne uchwyty, na których odwiesić możemy np. suszarkę.

Oferta Level 4U to wieszaki i haczyki najlpepszej jakości. Znajdują się tu produkty takich producentów jak Pieperconcept, HSM Collection oraz Label 51. Piepierconcept  to wieszaki eleganckie o nowoczesnym wyglądzie. HSM Collection oferuje drewniane wieszaki pasujące do wnętrz industrialnych oraz skandynawsich. Designerskie wieszaki w kształcie ptaszków zachwycają swoim wyglądem. Pasują do każdego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu internetowego.

 

Znaleziono: 72 produkty.
1.399,00 zł
999,00 zł
999,00 zł
949,00 zł
1.399,00 zł
649,00 zł
1.099,00 zł
1.599,00 zł