Narożne

Narożnik często kojarzony jest z meblem przeznaczonym do ustawienia w rogu mieszkania. Jednak coraz częściej narożniki zajmują centralne miejsce w salonie. Narożniki są monumentalnymi meblami, które dają komfort dla całej rodziny. Choć są duże i zajmują dużo miejsca, nie muszą przytłaczać swoim wyglądem. Odpowiednio dobrany narożnik nada odpowiedniego charakteru naszym wnętrzom.

Stylowe, nowoczesne narożniki - oferta Level 4U!

W naszej ofercie znajdują się wygodne, wysokiej jakości narożniki. Dla komfortowego przyjęcia gości polecamy wypoczynki narożne z funkcją spania i wypoczynki z fotelami. Duże zestawy narożne przypadną do gustu osobom posiadającym przestronne mieszkania. Małe narożniki służyć będą jako funkcjonalny mebel w mniejszych pomieszczeniach. Dla zapewnienia jeszcze większej wygodny wybierane są wypoczynki na sprężynach kieszeniowych.

Sklep Level 4U oferuje narożniki tapicerowane miękkim materiałem oraz narożniki ze skóry. Wybór zależy od rodzaju wnętrza, w którym znajdować się będą wypoczynki narożne. Zestawy narożne znajdą swoich zwolenników zarówno wśród miłośników nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. Wysoka jakość wykonania sprawia, że są to prawdziwie ekskluzywne elementy wyposażenia, które każdemu wnętrzu dodadzą niepowtarzalnego stylu.

Znaleziono: 4 produkty.
26.499,00 zł
26.499,00 zł
26.499,00 zł